User Switching: Přepínání mezi uživateli

Určitě se objevila situace, kdy jste potřebovali prohlédnout webové stránky z pohledu jiného uživatele, který má například jiné oprávnění než je administrátor. Klasická cesta je vytvoření nového uživatele a přihlášení do administrace jako tento uživatel. Tento proces je ovšem poměrně zdlouhavý, a pokud testujete stránky a potřebujete rychle kontrolovat změny, určitě byste uvítali rychlejší a pohodlnější způsob.

User Switching: Skvělý nástroj na přepínání uživatelů

Tento jednoduchý plugin umí přesně to, co potřebujete. Jednoduše přepínat uživatele přímo z administrace bez nutnosti přehlašování.Tento jednoduchý plugin vám po instalaci přidá nové tlačítko do přehledu uživatelů. Jedním kliknutím se můžete snadno přenout na libovolného uživatele na vašem webu bez nutnosti znalosti jeho přihlašovacích údajů.

Bezpečnost uživatelů

Pravděpodobně Vás napadne, jestli nedochází k narušení bezpečnosti informací uživatele, ale nemusíte se obávat. Vzhledem k tomu, že plugin používá pro přepínání cookies, nedochází k odhalení hesla.

Pomohl vám článek? Sdílejte ho na sociální sítě.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Skype
Email
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Obsah článku

Autor článku

Jan Drábek

Jan Drábek

Jsem provozovatelem webů pod značkou EASYPRESS a autorem většiny článků v tomto Magazínu o WordPressu. Specializuji se především na tvorbu stránek na míru a jsem jednatelem webového studia PAGEART.CZ.