Šablona Hello Elementor konečně v repozitáři

Elementor je WordPress builder, který umožňuje v PRO verzi vytvářet kompletní weby včetně hlavičky, patičky, archivů nebo připravovat šablony pro jednotlivé typy příspěvků za použití Theme Builderu.

Právě proto spousta lidí vytváří webové stránky prakticky od nuly a potřebuje minimalistickou šablonu, která nemá žádné funkce a styly, takže si mohou prakticky všechno připravit za pomoci Elementoru.

Pro tento účel byla vytvořena vývojáři Elementoru šablona Hello Elementor, kterou bylo možno doposud stáhnout pouze z github repozitáře. Nyní však byla tato šablona přidána také do oficiálního repozitáře WordPress.org.

Minimalismus a perfektní rychlost

Tato šablona je určena výhradně pro Elementor Pro nebo pro pokročilé kodéry a vývojáře, kteří si připraví všechno sami na míru. Neobsahuje totiž žádné styly a funkce. Jediné nastavení, které v customizeru najdete je vložení loga. Stejně tak nedisponuje žádnými widgety. Jedná se o naprosto minimalistickou šablonu, která nabízí maximální rychlost.

Pomohl vám článek? Sdílejte ho na sociální sítě.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Skype
Email

Obsah článku

Autor článku

Jan Drábek

Jan Drábek

Jsem provozovatelem webů pod značkou EASYPRESS a autorem většiny článků v tomto Magazínu o WordPressu. Specializuji se především na tvorbu stránek na míru a jsem jednatelem webového studia PAGEART.CZ.