Nejlepší šablony pro Elementor

Elementor je blokový editor pro WordPress s více než 4 miliony instalací. PRO verze nabízí skvělý Theme Builder s jehož pomocí dokážete definovat všechny aspekty vašeho webu pomocí bloků a dynamického obsahu, takže vlastně nepotřebujete žádnou šablonu, pokud máte alespoň základní znalosti CSS.

FREE verze sice nabízí poměrně velké množství bloků, ale samotná vizuální stránka nemůže být editována pomocí Theme Builderu, takže je potřeba zvolit vhodnou šablonu, která definuje základní prvky jako například hlavičku, patičku, detail příspěvku nebo styl archivů. Proto přinášíme výběr těch nejlepších šablon pro Elementor.

Hello Elementor

Šablona přímo od tvůrců Elementoru, která je určená především pro použití s PRO verzí, protože je minimalistická a pro dosažení kvalitní vizuální stránky vyžaduje právě použití Theme Builderu.

Výhody

  • Minimalistická a rychlá
  •  Vyvíjenom přímo Elementor týmem

Nevýhody
  • Téměř žádné možnosti konfigurace

Astra

Ocean WP

Pomohl vám článek? Sdílejte ho na sociální sítě.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Skype
Email
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Obsah článku

Autor článku

Jan Drábek

Jan Drábek

Jsem provozovatelem webů pod značkou EASYPRESS a autorem většiny článků v tomto Magazínu o WordPressu. Specializuji se především na tvorbu stránek na míru a jsem jednatelem webového studia PAGEART.CZ.