Elementor získat investici ve výši 15 milionů dolarů

Elementor je nejpoužívanějším blokovým editorem pro WordPress, který aktivně využívá více jak 4 miliony uživatelů. Přestože se jedná o poměrně mladou firmu z Tel-Avivu, jejichž nástroj vznikl v roce 2016, podařilo se jim urvat obrovský kus trhu a získávají si stále větši oblibu, právě proto jsou také prvním WordPress builderem, kterému se podařilo získat poměrně velkou investici.

15 milionů dolarů od Lightspeed Venture Partners

Vzhledem k tomu, že WordPress představil svůj blokový editor Gutenberg a současně je na trhu také více podobných nástrojů, například Divi, Beaver Builder, Oxygen nebo Visual Composer, které jsou velmi oblíbené, bylo asi jenom otázkou času, kdo první nasedne do rozjetého vlaku a ukrojí si svůj podíl z trhu. Proto se společnost Lightspeed Venture Partners rozhodli investovat do Elementoru 15 milionů amerických dolarů a investice právě do Elementoru je poměrně jasným krokem, protože jeho obliba neustále roste.

Pomohl vám článek? Sdílejte ho na sociální sítě.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Skype
Email
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Obsah článku

Autor článku

Jan Drábek

Jan Drábek

Jsem provozovatelem webů pod značkou EASYPRESS a autorem většiny článků v tomto Magazínu o WordPressu. Specializuji se především na tvorbu stránek na míru a jsem jednatelem webového studia PAGEART.CZ.